CIIF má hlavnú tému „Inovatívne, inteligentné, zelené” v oblasti obrábania kovov a CNC strojov, priemyselnej automatizácie, ochrany životného prostredia, IKT, nových energetických automobilov, nových energií, robotiky, nového materiálu, letectva a kozmonautiky. Tento veľtrh vytvára jedinečné príležitosti pre tvorbu medzinárodných sietí a predstavuje hlavnú prezentačnú platformu pre „Vyrobené v Číne 2025″. Hlavnou filozofiou CIIF 2017 je spojenie digitálnych a inteligentných terminálov, ktoré vyústi do hĺbkovej integrácie informačných a výrobných technológií. Táto výročná výstava si získala dôveru a podporu odvetví a stala sa z nej najrýchlejšie sa rozvíjajúca expozícia s medziročným rastom 17%.

Viac informácií o CIIF 2017

CIIF 2017 má veľké ambície a očakávania:

– Zvýšenie návštevnosti o: viac ako 15 000 návštevníkov z minimálne 82 krajín a regiónov.

– Zvýšenie účasti o viac ako 2500 spoločností z 28 krajín a regiónov. Viac ako 30 percent z Top 500 podnikov na svete. Viac ako 70 percent vystavovateľov vníma CIIF ako výstavu, ktorú musí navštíviť a zorganizovať globálnu kampaň nového produktu prostredníctvom siete CIIF.

– CIIF 2017 bude pokrývať výstavnú plochu viac ako 280 000 štvorcových metrov s 12 halami v Národnom výstavnom a konferenčnom centre (Šanghaj).

– Najväčší doplnkový program s 52 podujatiami tiež podporí pozíciu veľtrhu CIIF. Dôležité samity sa stali kolektívnou platformou na prognózu odvetvových trendov pre generálnych manažérov mnohých nadnárodných spoločností.

Veľká Británia ako partner druhého ročníka CIIF predvedie svoje najväčšie podniky hlavne v oblasti automobilového priemyslu a v ďalších výrobných odvetviach.

– Viac ako 300 mediálnych partnerov a online a offline komerčných kanálov potvrdilo, že zabezpečia komplexnú promo kampaň veľtrhu CIIF.

Ako podujatie pod záštitou UFI (Globálna asociácia veľtrhov) sa CIIF 2017 zaviazalo propagovať šesť kľúčových strategických rozvíjajúcich sa odvetví pod značkou „Vyrobené v Číne 2025″ a „Iniciatívy pásu a cesty” na podporu internacionalizácie Expo.

Viac informácií získate na: www.ciif-expo.com.

Informácie pre tlač:
Flora Hu, Communications, CIIF Branch, Donghao Lansheng (Group) Co., Ltd

Email: florahu@shanghaiexpogroup.com

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/569734/CIIF_2017_SHANGHAI.jpg

SOURCE China International Industry Fair

Powered by WPeMatico